Climax helmadapter voor 5-RS & 5-RG veiligheidshelm is een helmaccessoire voor Climax veiligheidshelmen. Met deze adapter monteer je een compatibel Climax gelaatsscherm op verschillende Climax helmseries.
Climax helmadapter voor 5-RS & 5-RG veiligheidshelm helmaccessoire is geschikt voor crews en technische diensten die werken met meerdere Climax veiligheidshelmen. De adapter past op de Climax 5-RS, 5-RG, Tirreno TX, Tirreno TXR en Cadi veiligheidshelmen. Daardoor gebruik je dezelfde adapter voor verschillende helmtypes tijdens producties, in werkplaatsen of in het magazijn.
Gebruik je verschillende Climax veiligheidshelmen binnen dezelfde productie of organisatie? Dan hoef je niet steeds een andere adapter te gebruiken. Deze uitvoering is compatibel met meerdere Climax helmseries, zodat je een compatibel gelaatsscherm op verschillende helmen kunt monteren. Dat maakt je uitrusting flexibel en overzichtelijk.
Climax helmadapter voor 5-RS & 5-RG veiligheidshelm maakt het eenvoudig om meerdere Climax veiligheidshelmen uit te rusten met een compatibel gelaatsscherm. Een praktisch helmaccessoire voor technische teams die hun PBM flexibel willen inzetten tijdens evenementen en producties.
| MPN | 7.30.17.055.00 |
|---|---|
| Merk | Climax |
| Levertijd | 1 tot 2 weken |
| EAN | 8423246215687 |
| Anti statisch | Nee |
| Gespiegeld | Nee |
| Gewicht | 50 gram |
| High visibility | Nee |
| Polariserend | Nee |