Stoffig hijstouw 12mm Zwart

Vanaf € 12,50 € 15,13
Nog %1 beschikbaar
Artikelnummer
ES-HT-12mm-CP
Maak een keuze

Ideaal 12mm stoffig zwart statisch touw voor het ophijsen van bijvoorbeeld movingheads of kettingtakels. Leverbaar per 5 meter.

- Werkt goed in combinatie met katrollen met teruglooprem.

Description

Zwart statisch 12mm hijs-touw is leverbaar per 5 meter tot maximaal 500 meter.
Dit touw wordt toegepast bij het werken op hoogte en hijswerkzaamheden.

Het is voor hijsen en laten zakken van materialen zoals takels ideaal!! Omdat het touw niet glad is maar stoffig is afgewerkt. Hierdoor heb je de maximale grip op je touw.

- Werkt goed samen met katrollen met teruglooprem.
- Niet geschikt voor persoonlijke beveiliging, geen CE als persoonlijk beschermingsmiddel
- Breeksterkte: 3100 daN

Als je eenvoudig je lengte wilt bepalen; ga je voor jezelf na op welke hoogte je het vaakste werkt en dan doe je die lengte maal 2. Het is namelijk erg gemakkelijk als je touw 2 keer de werkhoogte is zodat je collega op de vloer materialen omhoog kan hijsen. 
De meest verkochte lengtes zijn 25, 40 & 50 meter. 

Alle touwen die op maat besteld worden geven wij een uniek serienummer.
In dit nummer is het productie jaar en de productie maand af te lezen en hierdoor is het touw jaarlijks te keuren.
Wij doen dit uniek i.v.m. de wetgeving NEN normen.
D.m.v. het aanbrengen van een krimpkous over het serienummer label blijft deze droog, op zijn plaatst en goed leesbaar zelfs als het touw veel gebruikt wordt.  

Het touw wordt speciaal voor je op maat afgesneden en kan hierdoor niet geretourneerd worden.

 

Touwtas

Nat touw in peli

LET OP!

Berg vochtig touw NIET op in een koffer die luchtdicht is en van weersinvloeden afgesloten kunnen worden. Het touw kan hierdoor beschimmeld raken. Een vochtvreter biedt hier ook geen bescherming tegen!

Wij adviseren je om vochtig touw op te bergen in speciaal ontworpen touwtassen. Deze touwtassen beschermen het touw, zijn waterdicht en ademend, waardoor de levensduur van het touw gegarandeerd blijft.

Dit touw wordt bij ons geleverd in lange stukken van 500 meter. Ieder touw is dus een product wat op maat gemaakt wordt voor je. Het wordt dan ook niet op de afgebeelde rol geleverd, maar als los stuk. Dit houdt ook in dat we andere lengtes dan aangeboden kunnen leveren, neem hiervoor aub contact met ons op.

Informatie over zichtbare lussen / kern zichtbaar in hijstouw

    Bij sommige hijstouwen kunnen kleine, uitsteekende lusjes zichtbaar zijn of kan er op een plek een klein stukje van de binnenkern te zien zijn. Dit is geen productiefout. Deze “lussen” ontstaan tijdens het spin- en productieproces van het hijstouw. Tijdens de productie kan het voorkomen dat een garen op is en verlengd moet worden. Op dat moment worden losse garens met elkaar verbonden, wat op meerdere plekken in het touw kan resulteren in een kleine lus. Je kunt daarbij soms ook zien dat de draden aan elkaar gesmolten zijn: dit is onderdeel van de verbinding. Normaal gesproken worden deze lussen na het spinnen naar de binnenzijde van het touw gevouwen, zodat ze niet meer zichtbaar zijn. In dit geval is één lus daarbij over het hoofd gezien.

    Oplossing hiervoor

    Je kunt dit eenvoudig zelf verhelpen door de lus met bijvoorbeeld een breinaald (of een vergelijkbaar dun hulpmiddel) voorzichtig naar binnen in de kern te trekken of te drukken. Afknippen kan ook, maar houd er rekening mee dat er dan een kleine kans bestaat dat je een stukje van de witte kern blijft zien.

    Belangrijk om te weten

    Deze lus heeft géén invloed op de maximale trekkracht of de specificaties van het touw. De buitenmantel is voornamelijk bedoeld voor grip en om het touw op de juiste dikte te brengen. De daadwerkelijke sterkte zit in de kern (die niet soepel is).

Specificaties
Merk Stage Freaks
Levertijd Maak een keuze
EAN 8785276700510
Diameter 12 mm
Garantie Fabrieksgarantie
High visibility Nee
Inclusief touwbeschermer Nee
Kleur zwart
Materiaal polyester
Breuksterkte 3100 kg
Krimp (%) nvt
Statische rek 5%
Vragen van klanten
Geen vragen
Houd er rekening mee dat alleen ingelogde gebruikers vragen kunnen stellen
voordeelbundel
Vanaf € 12,50 € 15,13
+
Edelrid DSG 4000 Steel karabiner
5%
+
Aliens Big Roll Pulley zwart
5%
€ 26,19 € 31,69
+
Beal Rope Brush
5%
€ 15,00 € 18,15
+
Skypro Hijsemmer
5%
Vanaf € 62,50 € 75,63
=
Bespaar € 7,49
€ 157,49
Anderen bekeken ook