De ijzersterke Peli case 1510SC heeft een praktische klittenband vakverdeling. In de deksel vind je een laptophoes (15 inch). Zo houd je al je spullen overzichtelijk en gescheiden. De laptophoes kun je bovendien loshalen. Dus zo beschik je direct ook nog over een praktische losse laptophoes. Met makkelijke klittenbandsluiting.
Vanaf nu met gele vakverdeling voor betere zichtbaarheid van je gereedschap.
- Reiskoffer Trolley Medium
- Verstelbare klittenband verdeling
- Binnenmaat 50,1 x 27,9 x 19,3cm
EAN | 0019428108380 |
---|---|
MPN | 1510-007-110E |
Merk | Peli Case |
kleur | zwart |
Materiaal | Polypropyleen |
Garantie | Fabrieksgarantie 25 jaar |
Indeling | laptophoes |
Type | peli 1510SC |
Lengte binnenmaat | 50,2 cm |
breedte binnenmaat | 27,9 cm |
Diepte binnenmaat | 19,3 cm |
Lengte buitenmaat | 55,9 cm |
Breedte buitenmaat | 35,1 cm |
Diepte buitenmaat | 22,9 cm |
Peli Case 1510 SC is bestand tegen de extreemste omstandigheden. Zo is de Peli 1510 SC waterdicht (IP67), stofdicht en stootbestendig en dit maakt het de ideale koffer voor het opbergen en vervoeren van kwetsbare apparatuur. Dit komt door de ultrahoge impact polypropyleen-copolymeer wand van 5,3mm dikte. Hierdoor is de koffer ondanks zijn sterkte toch zeer licht van gewicht.
Binnenmaten: 50.1 x 27.9 x 19.3 cm
Buitenmaten: 55.9 x 35.1 x 22.9 cm
In de laptophoes past een laptop van 15 inch.
De Peli Case 1510 SC wordt in dit geval met laptop overnight case en klittenband vakverdeling geleverd en kunt u uw laptop veilig vervoeren.
Door het automatische drukventiel wat op de Peli 1510 SC bevind ontlucht de koffer terwijl watermolecules buiten worden gehouden. De Peli cases worden veelal gebruikt voor het vervoeren van apparatuur in bijvoorbeeld het vrachtruim of als handbagage in de cabine van een vliegtuig. Controleer dit voor de zekerheid bij uw vliegtuigmaatschappij of uw koffer mee mag als handbagage. De Peli 1510 SC is voorzien van twee-stap sluitingen waarmee de koffer makkelijk te openen is en waterdicht af te sluiten is.
De Pelicase nylon bedekking en het roestvrij staal is hittebestendig wat de levensduur bevorderd.
Op alle peli’s zit een levenslange garantie.
Tip: Sluit uw werkkoffer af met een bij ons verkrijgbaar TSA slot, dan blijven al uw eigendommen optimaal beschermd! Wanneer u gaat vliegen met uw peli is dit TSA slot verplicht. Dit is verplicht gesteld door de douane.
*Wij willen u adviseren om uw materiaal gemaakt van textiel, nylon of ander ademend en vochtabsorberend materiaal goed te laten drogen na gebruik buiten de Peli case. Indien u dit niet doet loopt u het risico dat uw valbeveiligings- en klimmaterialen verweren (beschimmelen) in uw koffer. Een eventueel ontvochtigersdoosje in de Peli is niet toereikend of geschikt voor het drogen van uw materiaal.
Overige eigenschappen:
• Waterdicht, stofdicht en stootvast
• Gemakkelijk te openen sluitingen
• Gemaakt van Copolymeer Polypropyleen: lichtgewicht en sterk
• O-ring pakking
• Automatisch drukventiel
• Comfortabele rubberen overgegoten top- en zijhandvaten
• Metalen componenten uitgevoerd in roestvrij staal
• Mogelijkheid voor een gepersonaliseerd naamplaatje
• Levenslange garantie
• Certificaten: IP67, STANAG
Aanbevolen combinaties
-
Peli 1510SC met klittenband vakverdeling en laptophoes zwart + Peli Ontvochtiger / Vochtvreter+x Peli Ontvochtiger / Vochtvreter
€ 18,06 Excl. BTWOntvochtigingsdoosje geschikt voor alle peli cases. Wanneer de korrels geen vocht meer vast kunnen houden in de pelican case, veranderen zij van kleur.
Bespaar 2%
op de toebehoren
€ 380,03
Peli & Nanuk cases + Peli Ontvochtiger / Vochtvreter STF & SFF -
Peli 1510SC met klittenband vakverdeling en laptophoes zwart + Abus Hangslot met cijfercode+x Abus Hangslot met cijfercode
€ 16,00 Excl. BTWAbus 145/40 met instelbare code
Beveiliging van goederen / voorwerpen van gemiddelde waarde of bij een gemiddeld diefstalrisico
Voor de beveiliging van kluisjes in scholen en sportcentra, sieradenkoffertjes, kasten, gereedschapskisten, Peli koffers, schakelsystemen etc.Bespaar 2%
op de toebehoren
€ 370,76
Peli & Nanuk & MAX cases + Abus Hangslot met cijfercode STF & SFF -
Peli 1510SC met klittenband vakverdeling en laptophoes zwart + Abus Hangslot met cijfercode + Peli Ontvochtiger / Vochtvreter+x Abus Hangslot met cijfercode
€ 16,00 Excl. BTWAbus 145/40 met instelbare code
Beveiliging van goederen / voorwerpen van gemiddelde waarde of bij een gemiddeld diefstalrisico
Voor de beveiliging van kluisjes in scholen en sportcentra, sieradenkoffertjes, kasten, gereedschapskisten, Peli koffers, schakelsystemen etc.+x Peli Ontvochtiger / Vochtvreter
€ 18,06 Excl. BTWOntvochtigingsdoosje geschikt voor alle peli cases. Wanneer de korrels geen vocht meer vast kunnen houden in de pelican case, veranderen zij van kleur.
Bespaar 5%
op de toebehoren
€ 394,69
Peli & Nanuk cases + Peli Ontvochtiger / Vochtvreter + Abus Hangslot met cijfercode STF & SFF